Past Presidents

1925 T. Boyd – Ballymena                   1926 T.J. Martin – Coleraine                 1927 S. Agnes – Ballymoney
1928 A. Farquharson – Portrush       1929 W. Cox – Ballymena                       1930 A. Smyth – Limavady 
1931 A. Smyth – Limavady                  1932 J.A. Love – Coleraine                     1933 O. Jackson – Maine
1934 A. McCoy – Ballymoney             1935 A.W. Cameron – Portrush             1936 A.F. McIlmoyle – Limavady
1937 J.A. Piggott – Londonderry       1938 J.B. Eakin – Ballycastle                  1939 J. Christie – Ballymena
1941 – 1945 J. McCoubrey – Ballymoney
1946 J. Christie – Ballymena              1947 A.B. McCarrol – Londonderry      1948 A.S. McVicker – Ballycastle
1949 W. Semple – Limavady              1950 R. McKillen – Portrush                   1951 R.A. Patterson – Ballymoney
1952 J. Sinclair – Coleraine                1953 J. A. Piggott – Londonderry           1954 J.B. Eakin – Ballycastle
1955 J. Thompson – Limavady          1956 A. Stewart – Portrush                      1957 W. Overend – Ballymoney
1958 T.A. Fleming – Coleraine           1959 J. O’Doherty – Ballymena             1960 R.T. Kane – Londonderry
1961 W. McGill – Ballycastle               1962 J. Stevenson – Limavady              1963 H.A. McAllister – Portrush
1964 H.L. Hutchinson – Cookstown 1965 A. Murdock – Ballymoney            1966 H. Donaghey – Coleraine
1967 J.M. Shearer – Londonderry     1968 J.M. Shearer – Londonderry       1969 J.V. Black – Ballycastle
1970 J.W.S. Barr – Limavady              1971 W.J. Scott – Portrush                    1972 R. Baird – Cookstown
1973 R. McClure – Ballymoney           1974 S. Campbell – Dunluce                 1975 J.A. Anderson – Coleraine
1976 R. Ritchie – Magherafelt             1977 E. Wilson – Portstewart               1978 S.J. Rankin – Ballycastle
1979 J.C. Riley – Limavady                  1980 J. Forster – Portrush                   1981 T.R. Catherwood – Cookstown
1982 R.W. Bolton – Ballymoney         1983 J. Kane – Dunluce                        1984 W. Henry – Coleraine
1985 C.B. Paul – Magherafelt              1986 W.K. Ferguson – Portstewart    1987 P.J. McIlroy – Ballycastle
1988 H. Cupples – Brookgreen           1989 W.R. Marks – Limavady             1990 L.V. Mullan/W.J. McClure – Portrush
1991 S.J. Hutchinson – Castlerock     1992 C.L. Purdy – Cookstown             1993 J.E. Craig – City of Derry
1994 R. McConaghie – Ballymoney    1995 R. Taylor – Dunluce                    1996 R. Ross – Coleraine
1997 W. Kirkpatrick – Kilrea                1998 J. Hagan – Brooke Park             1999 J. Neely – Omagh
2000 R. French – Portstewart               2001 J. Munnis – Ballycastle                2002 J. King – Brookgreen
2003 P. Gallaher – Limavady                2004 B. Begley – Portrush                  2005 V. Callaghan – Castlerock
2006 C.R. Hogg – Cookstown                2007 J. Moore – City of Derry            2008 M. Smyth – Ballymoney
2009 H. Elliott – Dunluce                       2010 R. Madden – Coleraine              2011 J. McIlroy – Kilrea
2012 D. Evans – Magherafelt                 2013 M. Fahy – Brooke Park              2014 K. Adams – Portglenone
2015 N. Linton – Portstewart                 2016 T. Smith – Ballymoney              2017 J. Graham – Brookgreen
2018